3 nejhorší diety

14. března 2010 v 18:21 |  Diety

Třetí místo - Bodová dieta

Název této diety vám už naznačil, kterou cestou se máte ubírat. Každá potravina má podle této formy určitý počet bodů. Vaším úkolem je dodržet denní příjem těchto bodů bez ohledu na to, jakou tělesnou stavbu máte a kolik energie vaše tělo potřebuje pro nutné fungování. Zkonzumovaný počet bodů za jeden den přitom nesmí přesáhnout 22. Pokud se tedy rozhodnete, že máte dnes chuť na kousek dortu ke kávě, přišli jste rázem o třetinu bodů a většinu dne budete muset hladovět. No není to stresující?

Druhé místo - Atkinsova dieta

Jedna z nejzákeřnějších diet, která se objevuje v časopisech
a jiných mediích či na internetových fórech je Atkinsova dieta. Ta spočívá v konzumaci především tučných potravin a například ovoce a zelenina je zde úplně zapomenuta. V zásadě se jí tedy především maso, vejce, ryby, sýry a spousta tuku. Zakázáno je jíst potraviny, které obsahují sacharidy (tedy cukry) a mezi ně patří třeba těstoviny, pečivo, rýže, brambory, obiloviny a cereálie. Nesmí se sladit, pít alkohol, pít slazené nápoje a dovolena není ani káva. Atkinsova dieta vás zavede přímo do pekla. Játra nestíhají takové množství tuku zpracovat a může dojít k jejich selhání. Dále tím trpí i cévy a další důležité orgány.

První místo - Hladovka

Hladovka je nejhorší možná dieta, pro kterou se můžete rozhodnout. Jednodenní hladovka nikomu neublíží, ale ani nepomůže. Dlouhodobá hladovka (více než 3 dny) tělu skutečně neprospívá a ztělo ztrácí důležité minerály a vitaminy. Hladovka se může držet pouze tehdy, chcete-li ji využít například k detoxikaci (nejméně 36 hodin, nejdéle 3 dny). Pro shazování nadbytečných kil je ale nevhodná. Při držení hladovky sice shodíte, ale kromě zdravotních potíží vás po nějaké době čeká původní váha a často i několik kilogramů navíc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mynewbestfriendana mynewbestfriendana | Web | 14. března 2010 v 20:13 | Reagovat

jde mi hlavně o to jestli můžu jíst nějaký dia potraviny..jako třeba nějakou musli tyčku a tak...

2 Petergow Petergow | E-mail | Web | 26. srpna 2017 v 18:10 | Reagovat

“Adoro viaggiare in Segway”. Il modo migliore per cadere in amore con Verona in nessun tempo!
Quando si dispone di un breve tempo a coprire una citta, questo e un ottimo modo per farlo. Mi e piaciuto molto il nostro tour e guida. L'audio e stato un po' difficile, ma la guida li ha tenuti lavorando. Quando il suo caldo, questo e un ottimo modo per andare in giro e stare un po' fredda. Verona e una citta facile accesso per segway intorno. Abbiamo visto tutti i principali siti e ci hanno dato una buona sensazione per il layout della citta. Siamo stati in grado di tornare a pochi posti il giorno successivo per un po' di tempo.

https://www.regiondo.it/segway-historic-tour-in-verona

<b>Book Now</b> ''' http://segwayverona.com/

https://eu5.bookingkit.de/onPage/detail?e=2202759fc95947e409b3435a7ae87161&preview=true&lang=it

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama